Bywamy w różnych miejscach, jeździmy i latamy. Troche spacerujemy. Często ktoś pyta, sam sobie odpowiadając – że w takiej Hiszpani to jest dopiero, conie ? Kiwamy głową, ale zaraz potem mówimy – pojedź do Cedronu. Wzgórze ( które nazywa się Doliną !), z widokiem pofałdowany wąwóz, leniwie zachodzące słońce, łany zboża. I konie. Jest coś w tym miejscu, atmosfera i styl ( właścicielka ! ), że ono przyciąga fajnych ludzi. Żeby więc sfotografować coś wyjątkowego, nie trzeba paszportu, walizki ani drobiazgowej kontroli na lotnisku. Nie chodzi nawet o to, żeby Małopolska udawała Toskanię. Może pozostać sobą, bez kompleksów.

Zuza i Łukasz to osobna historia. Przyjechaliśmy do Doliny sporo przed nimi, zastaliśmy ich otwarty pokój, ich gości i zastawione stoły, pomyśleliśmy – to nie może nie być hit. No i był. Bo potem oni przyjechali i zaczęliśmy rozmawiać. Jak ze znajomymi.

Nad wszystkim czuwała niezastąpiona, anioł kobieta – Dorota Nowakowska z Winsa Wedding Planners, romantycznie ukwieciła imprezę ekipa Bello Matrimonio, a Zuzanna ubrana została przez Viole Piekut, którą Mateusz uważa za geniusza. Ja jednak wolę Agatę Wojtkiewicz. 😉

Nie macie pojęcia, jak lubimy fotografować ekstra osobowości ! Z resztą, kto by nie lubił. Zobaczcie.

Lokalizacja : Dolina Cedronu

Organizacja : Winsa Wedding Planners

Florystyka : Bello Matrimonio

Suknie Ślubne : Agata Wojtkiewicz , Viola Piekut

Buty Panny Młodej : Isabel Marant

Headpiece : Decolove

Leave A

Comment