Raw, moody, emotional, wild, subtle. This is the way our photos are.

W naszym życiu nie za wiele jest schematu i systematyczności, raczej przyjemne codzienne rytuały : wspólne śniadanie, gorąca kawa z mlekiem, serial wieczorem i cisza, kiedy nasza córka śpi, a my mamy czas dla siebie ( rzadko.) Pewnie to nic oryginalnego, ale uwielbiamy podróże. Większe i całkiem małe. Mieszkamy blisko skrzyżowania dwóch międzynarodowych autostrad, a do Wiednia droga od nas jest krótsza niż do Warszawy. Kiedy ktoś pyta nas „ jak tam podróż?” od razu odpowiadamy „ która?”, bo już w drodze powrotnej z pierwszej, zaczynamy planować kolejną. Ze wszystkich rzeczy poznawanie nowych miejsc przez dotyk, wzrok i smak uważamy za najbardziej stymulujące, rozwijające i cenne. Zapraszamy do naszego travelplanu, może nasze drogi kiedyś się skrzyżują?.

Może nie jest w najlepszym tonie, aby po 30’tce słuchać wciąż tego samego rapu co w liceum, ale szczerość i naturalność cenimy ponad wszystko:) Słuchamy więc. Kiedyś oboje nosiliśmy szerokie spodnie i buty na deskorolkę, z tym, że na Mateuszu wyglądało to nawet nieźle. Jesteśmy dziećmi popkultury i lat 90. Mieszkamy wciąż w mieście, choć coraz częściej myślimy o wyprowadzce do niewielkiego domu z widokiem na Beskidy, kupnie Land Rovera Defndera ( koniecznie czarnego !), kontemplacji przyrody i wyhamowania wariackiego tempa naszego życia. Z tym ostatnim mamy problemy od dziecka :). Póki co, robimy sobie pikniki na dachu naszego volvo ( lubicie gadać o motoryzacji? My tak, cały czas !) z kocem, dobrym jedzeniem i muzyką z samochodowego radia.

Życie potoczyło się tak, że mamy super pracę. Chyba najlepszą na świecie. Zapraszamy do nas, chętnie opowiemy Wam więcej, a może to co powyżej to już całkiem sporo? Fajnie się z nami pracuje, to chyba ważne, prawda?

Koniecznie zobaczcie kilka miłosnych historii jakie mamy w naszym portfolio albo na blogu. Poznacie nas lepiej, widząc nasz sposób patrzenia. Jeśli chcecie zapytać o naszą ofertę, zaprosić nas na swój ślub albo otrzymać rekomendację dobrego serialu – nie wahajcie cię, to tu: kontakt.


Jak pracujemy?

Podobnie do tego, jak żyjemy. Polegając na intuicji i korzystając z doświadczenia. Dyskretnie. Chcemy być dla Was dobrymi znajomymi, więc w dniu Waszego ślubu możecie na nas liczyć. całkowicie. Pomożemy Wam zawiązać fular, albo opowiemy krótko o serialu, pracy, ulubionych markach samochodu albo preferencjach kulinarnych – jeśli to ma Was zrelaksować. Pytajcie śmiało. Nie będziemy straszyć Was światłem flesza, a przynajmniej nie na początku. Później, po kilku lampkach wina, bycie w świetle reflektorów będzie Wam się nawet podobało. Co ważne – nie przeszkadza nam pogoda. Przyłączcie się do nas. Jeśli chcecie, Polska w deszczu będzie udawać Szkocję. Nie martwcie się, kiedy zapomnicie parasola. Zawsze mamy jeden w zapasie.

Jak przygotować się do zdjęc?

Osobami, których rad na prawdę warto słuchać, jesteście tylko Wy sami. Jeśli czujecie, że czarna suknia z koronki, gołe kostki, rozpięta pod szyją koszula do ślubu to dobry pomysł, to nie do końca tak. Prawda jest taka, że to jedyny pomysł, który na naszych zdjęciach będzie dobrze na Was wyglądał. Bądźcie sobą, to zawsze się sprawdza. Nie jesteśmy przesadnymi zwolennikami porządku, chaos nawet nas inspiruje, ale w tym wyjątkowym dniu warto ogarnąć nieco przestrzeń wokół siebie.

Śmiało i bezkompromisowo wybierajcie przestrzeń w której będziecie się przygotowywać do ślubu, w której będziecie przysięgać sobie miłość, a potem tańczyć do białego rana. Miejsca mają dusze i nastrój, który poza Waszą dwójką jest ważnym bohaterem naszego reportażu.