[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W kwietniu 2017 odbyła się pierwsza edycja naszych autorskich warsztatów fotografii ślubnej. Spędziliśmy dwa fantastyczne dni w kameralnym gronie, ekstra rodzinnej atmosferze i nastrojowych wnętrzach Willi Tadeusz w Lanckoronie.

Peanut Butter and Jelly Workshop by PieczkoPietras from pieczkopietras on Vimeo.

Opowiadaliśmy uczestnikom o naszej drodze, historii, o reportażu ślubnym, świetle, barwach, układaniu historii, marce i pracy z klientami. Nie spodziewaliśmy się, że nasze warsztaty będą niesamowitą inspiracją dla nas samych i że zabierzemy z nich dla siebie tak wiele. Warsztaty zainspirowały nas nie tylko do pracy w nowym sezonie ale i dostarczyły mnóstwa pomysłów na następną edycje. Stay tuned, będziemy informować o miejscu ( fajnym ) i terminie !

Dla kogo są nasze warsztaty: dla tych którzy fotografami ślubnymi już są, a chcą pokonać bariery, zrobić następny krok. Ale tez dla tych, którzy planują z tą branżą dopiero się związać. Wierzymy, że nasze doświadczenie to najcenniejsze, czym możemy z Wami się podzielić.

O czym opowiadamy: o szukaniu swojego miejsca w branży, o sensie konkurencji, o budowaniu marki, istnieniu w social media, o pracy z klientem od uścisku ręki do finalnego produktu, o reportażu i fotografii detali, pracy ze światłem, o naszej metodzie na obróbkę zdjęć tj. naszym workflow od selekcji przez pracę na platformie Adobe oraz innych aplikacjach.

Informacje i rezerwacja:

workshop@pieczkopietras.com

zdjęcia : Damian Smigielski www.inlovewetrust.pl, Piotr Czechowski www.piotrczechowski.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]