Thank you!

Napisaliśmy na Was nasze warsztaty na nowo, wybraliśmy centralne miejsce, miasto stan umysłu z dobrym dojazdem zewsząd. Łódź, a konkretnie dawne zakłady przędzalnicze Wi-Ma.

22 – 23 lipca 2020 r.

Warsztaty nazywają się Nigdy Nie Będzie Takiego Lata, a my opowiemy Wam dlaczego na to liczymy, nie było.  A może zupełnie niekoniecznie. Będzie sprawozdanie z doświadczenia naszych wielu lat i ostatniej rewolucji która rozjeździła nam branżę kombajnem bez kierowcy.

Miejsce w którym się spotykamy jest całkiem nieprzypadkowe, Ziemia Obiecana Andrzeja Wajdy wciąż w niezmienionej formie, może po raz ostatni przed rewitalizacją .

Będziemy mówić o tym, jaki proces za nami, jaki jest w toku, a jaki jeszcze na nas ( i na Was ) czeka. Opowiemy o tym jak fotografujemy ludzi, w grupie i solo, jak tworzymy reportaż i dlaczego nie warto gadać o sprzęcie. Będzie o inspiracji, naśladowaniu, selekcji, pozycji, zarządzaniu swoim czasem, marką, pieniędzmi i barwą. O artystach, biznesmenach i rzemieślnikach. I mistrzach instagrama. Popracujemy również w terenie podczas dwóch sesji masterclass .

Aha, no i tematem będzie także wszystko, o co nas zapytacie.

Każdy sezon zostawia nas w trochę innym nastroju, dokłada refleksji, zmartwień i także zachwytów, którymi z radością się z Wami podzielimy. Opowiemy o drodze, początkach, środkach, celach, krokach milowych i o codzienności, usprawnianiu swojej pracy, wysiłku i przyjemnościach. Sporo praktyki, a także ważna część – biznes, klienci, obsługa, telefony, maile, rachunki i konta bankowe. Do tego inspiracja, środki wyrazu, dużo opowiadania, jeszcze więcej pokazywania. Będziemy wzajemnie zadawać sobie pytania, odpowiadać i dyskutować.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty trwają pełne dwa dni bez obijania się, z przerwą na wieczorną integację.

Zapewniamy kawę herbatę przekąski i obiad a kochamy jedzonko więc słabo nie będzie.

Cena : 2200 PLN, zawiera uczestnictwo w warsztatach, wyżywienie i integrację.

Formularz rejestracyjny poniżej.
zapraszamy !

[flo_form id='12492']