Thank you!

Po najdziwniejszym sezonie świata zapraszamy na dwudniowe spotkanie z nami, w nowej kameralniejszej formule. Mamy dwa terminy.

18 – 19 lutego 2021 r. – Ceglarnia, Jarosławki

1 – 2 lutego 2021 r. – Wolno, Katowice

Tym razem nie nazywaliśmy warsztatów żadną nazwą własną, bo w 2020 sami zaczeliśmy szukac słów, to moze znajdziemy je razem.

Miejsca w których się spotykamy są całkiem nieprzypadkowe, najpierw spotykamy się w miejscu pośrodku absolutnie niczego, z unikalną ciszą – tam wiele się dla nas fotograficznie zmieniło w 2017 roku.

Katowice to nasz dom, a widzimy się w samym centrum tego bałaganu, w podwórku stuletniej śląskiej kamienicy, w przestrzeni która nie tak dawno była warsztatem. Ale samochodowym.

Będziemy mówić o tym, jaki proces za nami, jaki jest w toku, a jaki jeszcze na nas ( i na Was ) czeka. Opowiemy o tym jak fotografujemy ludzi, w grupie i solo, jak tworzymy reportaż i dlaczego nie warto gadać o sprzęcie. Będzie o inspiracji, naśladowaniu, selekcji, pozycji, zarządzaniu swoim czasem, marką, pieniędzmi i barwą. O artystach, biznesmenach i rzemieślnikach. I mistrzach instagrama. Popracujemy również w terenie podczas dwóch sesji masterclass .

Aha, no i tematem będzie także wszystko, o co nas zapytacie.

Każdy sezon zostawia nas w trochę innym nastroju, dokłada refleksji, zmartwień i także zachwytów, którymi z radością się z Wami podzielimy. Opowiemy o drodze, początkach, środkach, celach, krokach milowych i o codzienności, usprawnianiu swojej pracy, wysiłku i przyjemnościach. Sporo praktyki, a także ważna część – biznes, klienci, obsługa, telefony, maile, rachunki i konta bankowe. Do tego inspiracja, środki wyrazu, dużo opowiadania, jeszcze więcej pokazywania. Będziemy wzajemnie zadawać sobie pytania, odpowiadać i dyskutować.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Grupy są mniejsze niż do tej pory.

Warsztaty trwają pełne dwa dni bez obijania się, z przerwą na wieczorną integację.

Zapewniamy kawę herbatę przekąski i obiad a kochamy jedzonko więc słabo nie będzie.

nocleg – w Ceglarni – jest w cenie ( pokoje dwuosobowe, do jedynki dopłata wysokości 70 pln )

nocleg w Katowicach – we własnym zakresie.

Cena : 2200 PLN – Ceglarnia

Cena : 2100 PLN – Katowice

zawiera uczestnictwo w warsztatach, wyżywienie i integrację.

*

Formularz rejestracyjny poniżej.
zapraszamy !